Frostpunk 2 od 11 bit studios jest rozwinięciem sukcesu pierwowzoru i znacznie rozszerza gameplay. Gracze budują teraz całe dzielnice zamiast pojedynczych budynków i muszą zarządzać napięciami politycznymi między frakcjami. Dzięki nowym funkcjom, takim jak Komnata Rady i rozszerzona eksploracja Frostlandu, budowanie miasta staje się jeszcze bardziej strategiczne. Jesteśmy podekscytowani mroźnymi napięciami, które na nas czekają!
DevGAMM zatrząsł Gdańskiem – i doprowadził nas do łez!
W zeszłym tygodniu branża gier po raz kolejny zgromadziła się w nadmorskim Gdańsku na drugiej polskiej edycji międzynarodowej konferencji dla deweloperów DevGAMM. Wypełniona sesjami i panelami dyskusyjnymi, z wydarzeniami takimi jak Digital Vikings Awards i Game...



